Lavylites

LAVYLITES – analogų neturintys produktai grožio ir sveikatos pasaulyje, kurių sudėtyje yra veiklioji medžiaga, gebanti pernešti informacinius dažnius, surinktus iš daugiau nei 300 vaistinių augalų bei mineralų ir gydomųjų kristalų. Sąveikaudami tarpusavyje jie sukuria daugiau kaip 3000 skirtingų informacinių dažnių.

Lavylites produktai pagaminti iš augalų, kurie turi ypatingą statusą ir yra plačiai naudojami tiek senovės tradicinėje medicinoje įvairiose pasaulio šalyse, tiek dabartinėje farmacijoje bei kosmetologijoje. Keletas pvz.: eukaliptas, ženšenis, alijošius, levandos, ramunėlės…

Vengrų mokslininkui, Tiborui Jakabovičiui, po ilgų tyrinėjimo metų pavyko padaryti proveržį į naują lygmenį, atradus veikliąsias medžiagas ir dažnius, kuriuos atpažįsta ląstelės ir kurie geba prasiskverbti pro jos sienelę.

Daugeliui turbūt tai negirdėta, nesuprantama ir skamba nepatikimai, gal pagalvojote „Apie ką jūs čia?“.

internetas, fotonai

Tačiau, paprastas klausimas: ar kada nors susimąstėte (ar žinote) kaip veikia internetas? Kaip mus pasieka draugo rašytas elektroninis laiškas, jo kelionių nuotraukos? Mes pripratome prie šio žmonijos išradimo, jį matome, juo tikime, tačiau niekada negalvojame, kaip tai veikia, o bandyti įsivaizduoti milijardinį informacijos srautą keliaujantį per keletą sekundžių mūsų vaizduotė yra nepajėgi.

O ar kada nors bandėte įsivaizduoti, kaip vyksta procesai mūsų kūnuose? Kaip mes matome, augame, galvojame? Kas atsitinka su maistu? Kaip gyja žaizdos? Kaip senstame? Visi procesai mūsų kūnuose užkoduoti DNR struktūrose. Kiekviena ląstelė yra „protinga“ ir autonomiška. Ląstelėse vykstant biocheminiams procesams, molekulinės struktūros yra sujungiamos ir išardomos tūkstančius kartų per keletą sekundžių. Šių procesų metu yra sunaudojama arba išskiriama energija. Kiekvieno tipo ląstelė turi savo elektrinį krūvį, kuris sukuria energetinį ląstelės potencialą. Laikui bėgant, šis potencialas mažėja, ląstelė praranda savo formą, sulėtėja biocheminiai procesai, sienelė praranda saugančiąsias savybes. Taip pat, laikui bėgant prastėja ir DNR koduojama informacija, nes ji yra kopijuojama tūkstančius kartų.

Lavylites produktuose teigiamas medicininių augalų poveikis sustiprinamas informacijos nešiklio (nanoefektas), kuris yra nano dydžio, pagalba. Tai visiškai nauja, analogų pasaulyje neturinti technologija. DĖMESIO! Tai neturi nieko bendro su tradicinėmis nanotechnologijomis. Nanoefekto dėka, veikliosios medžiagos prasiskverbia labai giliai per odą iki pat kaulo struktūrų vos per 8-30 sekundžių tiesiai į ląsteles. Nano dydžio (~2 nm) informacijos nešiklis yra pagrindinis Lavylites sėkmės komponentas. Jis pasižymi dideliu skvarbumu, didele sparta, efektyviu informacijos pernešimu. Tai sukuria galimybes Lavylites produktams veikti itin plačiame spektre, aktyvuoti organizmo savigydos mechanizmus, pasišalinti iš organizmo likučiui.
LAVYLITES:
–  nėra šalutinio poveikio
–  tik 100% natūralūs komponentai iš  kontroliuojamų šaltinių
– Visi LAVYLITES produktai  kliniškai ir dermatologiškai patikrinti
– Laboratoriniai tyrimai patvirtino labai stiprų antibakterinį, priešgrybelinį ir priešuždegiminį poveikį
– LAVYLITES ženklo produktai gali būti naudojami jūsų augintiniamsNaudojimo instrukcijos: Norėdami aktyvuoti veikliąsias medžiagas, sukratykite buteliuką prieš kiekvieną naudojimą. Po naudojimo, rekomenduojame sandariai uždaryti su dangteliu.
Laikymas:
LAVYLITES kosmetika turi būti laikoma kambario temperatūroje. Pernelyg didelis karštis arba šaltis gali pakenkti produkto veiksmingumui.
Lavylites produktai pakuojami į specialiai jiems pritaikytas pakuotes. Nerekomenduojame bandyti perpilti produktus.

Sąrašas visų LAVYL produktai:

Lavylites produktai – 3 serijos – 19 produktų

Lavyl serija

Kasdienio gyvenimo lydimai kūno priežiūrai ir higienai. Natūrali vaistinėlė Jūsų namuose.

Puikiai praleista diena Lavylites 800
Lavyl Auricum, Lavyl Auricum Jausmingas, Lavyl 32, Lavyl LPH, Lavyl nosis, Lavyl Allin, Lavyl 3.1, Lavyl Hair- Lavyl Kūno – Lavyl Švaraus

Solvyl serija

Gyvenantiems užterštoje aplinkoje. Skirta organizmo išvalymui (detoksikacijai) ir atnaujinimui. Išvalo sunkiuosius metalus ir kitus teršalus iš ląstelių.

Užteršta aplinka, organizmo valymas

Solvyl CC Solvyl Fullflex, Solvyl Klausyk – Solvyl organas – Solvyl Išvalyti

Exyol serija

Jaunystės fontanas Jūsų kosmetinėje. Odos regeneracijai ir atjauninimui. Lygina raukšles, naikina pigmentines dėmes, stangrina odą, pašalina patamsėjusius paakius.

Lavyl Exyol jaunystės fontanas

Exyol SC, Exyol Amrita, Exyol urvas, Exyol Nafret