Lavylites produktų kainosPapildomai mūsų komandos nariai gauna: ♦ Konsultacijas Lavylites produktų ir marketingo klausimais; ♦ Puslapį www.lavylitespro.lt/jūsų-duomenys; ♦ Nemokamą el.paštą: jūsų.duomenys@lavylitespro.lt; ♦ Nemokamą kontaktų formą (informacija siunčiama į Jūsų nurodytą el. paštą); ♦ Nemokamai Jūsų klientams registruotis Lavylites sistemoje su fiksuotu Jūsų ID; ♦ Nemokamą Jūsų duomenų sukėlimą.

Registruokitės Analogų pasaulyje neturintis produktas. Sužinokite plačiau

Lavylites marketingas

Analogų pasaulyje neturintis produktas! Išbandykite ir tapkite partneriais. REGISTRUOTIS

Lavylites marketingas

Lavylites marketingas

Lavylites marketingas

Lavylites marketingas. Papildomos pajamos taps jūsų finansinės laisvės pagrindu, antrąja pensija. Papildomas darbas namuose gali padėti realizuoti save taip, kaip niekada neįsivaizdavote.

Elektronikos ar buities gaminius sunku parduoti, kadangi dažnuose namuose mes juos jau turime, jie nėra trumpalaikiai pirkiniai, todėl dažnai pardavimai būna vienkartiniai ir epizodiški. Kodėl verta pradėti dirbti su Lavylites produktais?

♦ Šiuo metu populiarėjanti prekybos sritis yra grožio ir sveikatinimo produktai, natūralus (gamtos padovanoti) produktai, produktai, kaip atsakymas tradicinei medicinai.

♦ Lavylites produktai tai ne tik kosmetika, tai revoliucija, ateitis. Kitoks, visuminis požiūris į žmogų ir jo problemas. Lavylites gali Jums padovanoti ne tik geros savijautos, bet ir finansinę laisvę! Jums tereikia žinia pasidalinti su kitais…

♦ Lavylites gaminiai yra naujovė, atsiradusi tik 2014 m., o į Lietuvos rinką įeina tik dabar. Tai pats geriausias metas startui. Pirmiesiems visada sunku, tačiau už sunkų darbą yra atlyginama.

♦ Nėra jokios rizikos. Viskas, ko jums reikia, tai nusipirkti produktų už 100 eur ir daugiau ir Jūs jau tampate partneriu ir pradedate kurti verslą versle. Jūs nieko neprarandate, nes gaunate produktus, kuriuos vartojate pats arba galite parduoti. Jokių stojamųjų mokesčių. Viskas, ką prarasite, tai galbūt įsigysite produktus, kurie jums nepatiks…

♦ …tačiau, jei produktai atitiks Jūsų lūkesčius ir dar daugiau (Jus nustebins!), tai ir bus Jūsų sėkmės pradžia.


Šiame video įraše galite pamatyti Lavylites marketingo galimybes (RU)…

Daug žmonių sako, kad jie nemokėtų parduoti produktų, nesugebėtų jų „įsiūlyti“. Paklauskite savęs: Ar esu kada nors draugui pasiūlęs knygą, filmą, restoraną ar prekę? Atsakymas turbūt bus: „Taip“. Ar šių paslaugų ir produktų tiekėjai kada nors Jums sumokėjo už reklamą (juk reklama „iš lūpų į lūpas“ pati veiksmingiausia)?  štai čia ir prasideda Jūsų mažasis verslas ir jo sėkmė.

lav struktura

Lavylites marketingas tikrai Jums!!! Nepraleiskite progos tapti veikliu ir turtingu, padėti kitiems tapti gražesniais ir sveikesniais …

 

musu parama

Apibendrinant galima teigti: Lavylites verslas reiškia galimybę visiems! O Jums? Tuomet prisijunkite…

Lavylites Jums - sveikatai ir grožiui! Analogų pasaulyje neturintis produktas. REGISTRUOTIS

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užpildykite: *

error: Content is protected !!