Lavylites produktų kainosPapildomai mūsų komandos nariai gauna: ♦ Konsultacijas Lavylites produktų ir marketingo klausimais; ♦ Puslapį www.lavylitespro.lt/jūsų-duomenys; ♦ Nemokamą el.paštą: jūsų.duomenys@lavylitespro.lt; ♦ Nemokamą kontaktų formą (informacija siunčiama į Jūsų nurodytą el. paštą); ♦ Nemokamai Jūsų klientams registruotis Lavylites sistemoje su fiksuotu Jūsų ID; ♦ Nemokamą Jūsų duomenų sukėlimą.

Registruokitės Analogų pasaulyje neturintis produktas. Sužinokite plačiau

Kaip tapti Lavylites nariu

Analogų pasaulyje neturintis produktas! Išbandykite ir tapkite partneriais. REGISTRUOTIS

Kaip tapti Lavylites nariu?

Mūsų komanda Jums padės visais klausimais. Lavylites nariu galite tapti prisijungę prie mūsų komandos.

registracija1 ŽINGSNIS – REGISTRACIJA

 

Registracija yra nemokama ir niekuo jūsų neįpareigoja. Dėmesio! Registruotis gali tik fiziniai asmenys.

Norint užsiregistruoti, reikia turėti rėmėją. Galbūt jūs registruojatės šiandien tik tam, kad galėtumėte pigiau pirkti produktus. Tačiau pradėję vartoti produktus ir įsitikinę jų teigiamu poveikiu, net nepajutę pradėsite dalintis šia informacija su kitais. Tuomet pagalvosite ir apie galimybę užsidirbti. O gal jau dabar tiksliai žinote savo planus. Abiem atvejais rėmėjo (sponsoriaus) ID yra itin svarbus, nes rėmėjas bus tas žmogus, kuris Jums padės, konsultuos, patars – jis bus jūsų draugas ir verslo partneris. Taigi, atidžiai rinkitės savo rėmėją. Pasirinkimas yra nekeičiamas! Rekomenduojamas ID numeris 262678.

Į ką itin svarbu atkreipti dėmesį registruojantis, skaitykite čia.

Iškart po registracijos, gausite du elektroninius laiškus. Pirmame bus nurodytas Jūsų ID (jūs gausite savo, kaip rėmėjo asmeninį ID) bei patvirtinimas apie sėkmingą registraciją. Antrame laiške ateis pati svarbiausia informacija: jūsų prisijungimo prie sistemos duomenys. Prisijungimo slaptažodis yra laikinas ir jį bet kada galėsite pasikeisti prisijungę prie sistemos.

produktų užsakymas

2 ŽINGSNIS – PRODUKTŲ UŽSAKYMAS

 

Užsakinėdami Lavylites produktus, nuspręskite, kokie yra Jūsų tikslai. LABAI SVARBU! Jūs aktyvuojate savo ID ir užimate savo poziciją Lavylites struktūroje tik tuomet, kai padarote pirmąjį pirkimą! Vien tik registracija Jums vietos struktūroje neužima. Taigi, skubėkite atlikti pirmąjį pirkimą kuo greičiau!

Norėdami gauti nuolaidą, VIENU PIRKIMU turite įsigyti prekių už ne mažiau kaip 40 taškų. Apsipirkę, Jūs tampate Lavylites nariu ir jau turite savo vietą Lavylites struktūroje. Jums nebūtina su ja nieko daryti, jei nenorite. Galite ją naudoti tik savo asmeniniams apsipirkimams. Taip pat galite pirkti prekes ir parduoti jas su antkainiu.

Jūs BET KADA iš nario galite tapti partneriu ir pradėti užsidirbti, produktą rekomenduodamas kitiems. Turite nuspręsti, ar Jums tai bus veikla, leidžianti užsidirbti papildomų pajamų, ar Jūs esate nusiteikę tapti rimtu verslininku. Pasirinkimai yra DU ir jie yra NEKEIČIAMI!

  1. Jeigu Jus domina papildomos pajamos, viskas ko reikia norint tapti partneriu, yra VIENU PIRKIMU nusipirkti produktų, kurių vertė daugiau kaip 80 taškų. Jūs gaunate 1 poziciją Lavylites struktūroje bei galite su savo ID pradėti produktą reklamuoti kitiems ir taip uždirbti. Jūs gaunate įsigytas prekes, mūsų pagalbą ir priežiūra.
  2. Jeigu Jus domina rimtas startas ir siekiate aukštų rezultatų, tuomet VIENU PIRKIMU turite įsigyti Biznio paketą (400 taškų ). Jūs gaunate NET 3 POZICIJAS Lavylites struktūroje, o kartu ir galimybę gauti 3 x daugiau komisinių! Jūs gaunate didelį asortimentą produktų, mūsų marketinginę koncepciją ir mūsų vadovų asmeninę pagalbą.

Biznio paketas 2, Lavylites verslo paketas

Jeigu Jums sunku apsispręsti, rašykite mums, skambinkite – pakonsultuosime ir padėsime pasirinkti, kuris variantas Jums tinkamiausias.

išbandykite Lavylites3 ŽINGSNIS – IŠBANDYKITE PRODUKTUS

 

Kai sulauksite savo siuntinio, būtinai išbandykite produktus. Lavylites marketingas pagrįstas NE pardavimo ar įsiūlymo principu, o REKOMENDACIJOS, tikėjimo produktu ir noru padėti kitiems. Tik tuomet, kai Jūs patys įsitikinsite produktų teigiamu poveikiu, būsite pasiruošę ir užtikrinti jį rekomenduoti kitiems.

Žinoma, galite pradėti ir anskčiau, dar nesulaukę produktų. Galite prašyti mūsų pagalbos bei naudotis mūsų organizacijos puslapiu. Nepamirškite, kad jūsų partneris yra ir mūsų partneris, o kartu mes – komanda.

Lavylites marketingas, jūsų komanda4 ŽINGSNIS – PRADĖKITE KURTI SAVO PARTNERIŲ TINKLĄ

 

Per tiesioginius pardavimus bei rekomendacijas Jūs kursite savo struktūrą, kurios dydis ir sandara apsręs Jūsų pajamas. Kokius bonusus bei kompensacijas Jūs gausite skirtinguose Lavylites struktūros pasiekimuose, jūs sužinosite tapęs mūsų partneriu.

Dažnai kitose tinklinio marketingo kompanijose Jūsų sėkmę apsprendžia produktas. Kodėl Lavylites produktai yra jūsų raktas į sėkmę skaitykite čia (informacija rengiama). Be to, Lavylites marketingo sistema unikali, ji sukurta taip, kad beveik pusę jūsų partnerių padengia jūsų rėmėjas.

Padėkite kitiems, Lavylites rėmėjas5 ŽINGSNIS – PADĖKITE KITIEMS

 

Kai Jūsų struktūra bus pakankamai didelė ir stabili, kai jūs įsisavinsite ir perprasite Lavylites darbo principus, ateis pati smagiausia Lavylites marketingo dalis – padėti kitiems pasiekti jų tikslų. Iš tiesų tai galite pradėti daryti netgi pačioje savo struktūros statymo pradžioje. Jūs turite mokyti savo partnerius ir Jiems padėti, tuomet jūsų sukurta struktūra bus stipri.

Lavylites Jums - sveikatai ir grožiui! Analogų pasaulyje neturintis produktas. REGISTRUOTIS

error: Content is protected !!